Odolnost Hyundai Elantra chválila při honičce za krádežemi aut

Na Hyundai nečekaně upozornila honička za krádežemi aut ve Whitehallu v Ohiu. Dva teenageři ukradli Hyundai Elantra a dali se na útěk, přičemž opakovaně naráželi do policejních vozů a těsně před dopadením narazili do velkého stromu. Všichni podezřelí byli bez zranění.

10. května místní média jako NBC uvedla, že tento incident, ke kterému došlo 7. května, byl zachycen na palubní kameře. Video, které ukazuje dramatickou honičku mezi policií a ukradeným vozidlem, bylo zveřejněno na platformách jako YouTube.

Podle zpráv toho dne ve 13:15 přijala policie Whitehall oznámení o dvou osobách, které kradly auto. Whitehallská policie si vyžádala pomoc od kolumbovské policie při pronásledování ukradeného vozidla. Podezřelí jeli bezohledně, aby se policii vyhnuli, často měnili jízdní pruhy a opouštěli silnici, aby předjížděli ostatní auta.

Odolnost Hyundai Elantra chválila při honičce při krádeži auta
Policie ve Whitehallu v Ohiu zatkla zloděje aut po divoké honičce 7. května 2024./YouTube
Záznam honičky z palubní kamery./YouTube

Záznam z palubní kamery začíná uprostřed honičky. Několik hlídkových vozů pronásledovalo ukradené auto, když se náhle otočilo. I přes čelní střet s blížícím se policejním vozem podezřelí nezastavili. Pronásledování pokračovalo tak, že odcizené auto v rychlosti projelo parkovištěm na silnici, kde jej zadní částí zastavilo pronásledující policejní auto a způsobilo další střet s dalším policejním vozem před ním. Přesto podezřelí pokračovali v jízdě.

Kradené auto, nyní značně poškozené po nárazu do dopravních kuželů na stavební silnici, nakonec vybočilo a čelně narazilo do vzrostlého stromu. Policejní auto pak auto zezadu zablokovalo a honička se zastavila.

Whitehallská policie zatkla dva dospívající zloděje, kteří jsou nyní ve vazbě. O podezřelých bylo známo, že dříve kradli auta.

Odolnost Elantry v této honičce upoutala pozornost veřejnosti. Uživatelé YouTube na záznam reagovali slovy: „Auto jelo dál, aniž by se porouchalo,“ „Elantra si zaslouží skóre 10 z 10 za rychlost, ovladatelnost a odolnost,“ „Toto je nejlepší reklama pro Hyundai; měli by toto video použít jako reklamu.“ a „Příště vážně uvažuji o koupi vozu Hyundai.“

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Stay on op - Ge the daily news in your inbox

[tdn_block_newsletter_subscribe input_placeholder="Email address" btn_text="Subscribe" tds_newsletter2-image="730" tds_newsletter2-image_bg_color="#c3ecff" tds_newsletter3-input_bar_display="" tds_newsletter4-image="731" tds_newsletter4-image_bg_color="#fffbcf" tds_newsletter4-btn_bg_color="#f3b700" tds_newsletter4-check_accent="#f3b700" tds_newsletter5-tdicon="tdc-font-fa tdc-font-fa-envelope-o" tds_newsletter5-btn_bg_color="#000000" tds_newsletter5-btn_bg_color_hover="#4db2ec" tds_newsletter5-check_accent="#000000" tds_newsletter6-input_bar_display="row" tds_newsletter6-btn_bg_color="#da1414" tds_newsletter6-check_accent="#da1414" tds_newsletter7-image="732" tds_newsletter7-btn_bg_color="#1c69ad" tds_newsletter7-check_accent="#1c69ad" tds_newsletter7-f_title_font_size="20" tds_newsletter7-f_title_font_line_height="28px" tds_newsletter8-input_bar_display="row" tds_newsletter8-btn_bg_color="#00649e" tds_newsletter8-btn_bg_color_hover="#21709e" tds_newsletter8-check_accent="#00649e" embedded_form_code="YWN0aW9uJTNEJTIybGlzdC1tYW5hZ2UuY29tJTJGc3Vic2NyaWJlJTIy" tds_newsletter="tds_newsletter1" tds_newsletter3-all_border_width="2" tds_newsletter3-all_border_color="#e6e6e6" tdc_css="eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjAiLCJib3JkZXItY29sb3IiOiIjZTZlNmU2IiwiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==" tds_newsletter1-btn_bg_color="#0d42a2" tds_newsletter1-f_btn_font_family="406" tds_newsletter1-f_btn_font_transform="uppercase" tds_newsletter1-f_btn_font_weight="800" tds_newsletter1-f_btn_font_spacing="1" tds_newsletter1-f_input_font_line_height="eyJhbGwiOiIzIiwicG9ydHJhaXQiOiIyLjYiLCJsYW5kc2NhcGUiOiIyLjgifQ==" tds_newsletter1-f_input_font_family="406" tds_newsletter1-f_input_font_size="eyJhbGwiOiIxMyIsImxhbmRzY2FwZSI6IjEyIiwicG9ydHJhaXQiOiIxMSIsInBob25lIjoiMTMifQ==" tds_newsletter1-input_bg_color="#fcfcfc" tds_newsletter1-input_border_size="0" tds_newsletter1-f_btn_font_size="eyJsYW5kc2NhcGUiOiIxMiIsInBvcnRyYWl0IjoiMTEiLCJhbGwiOiIxMyJ9" content_align_horizontal="content-horiz-center"]